LG gram Notebook 17Z90TL-G.AU78G, Copilot+ pc – 17 inch – Intel® Core™ Ultra 7 256V – 16 GB – 1 TB Arc™ geïntegreerde grafische kaart – Windows 11 Home
- GRATIS VERZENDING VANDAAG
- 90 dagen geld-terug-garantie
- 24/7 KLANTENSERVICE
Productbeschrijving
LG gram Notebook 17Z90TL-G.AU78G
Belangrijkste kenmerken van de LG gram 17Z90TL-G.AU78G notebooks:
- 17-inch notebook in een elegante en duurzame behuizing van magnesiumlegering
- Geïntegreerde Intel® Arc™ graphics voor hoge visuele kwaliteit
- Voor moderne communicatie zijn een Full HD-webcam en dubbele microfoon geïntegreerd
- Een speciale Windows Copilot-toets biedt directe toegang tot de persoonlijke AI-assistent
- Geïntegreerd audiosysteem met Dolby Atmos-ondersteuning voor krachtig geluid, stereo-luidsprekers met 2 × 2 W vermogen
Technische gegevens
| Display | |
|---|---|
| Schermdiagonaal (cm/inch) | 43,18 cm / 17 inch |
| Schermresolutie | 2.560 × 1.600 pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Schermdiagonaal (cm) | 43,18 centimeter |
| Schermdiagonaal (inch) | 17 inch |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| PANEELTYPE | IPS (In-Plane Switching) |
| Schermtype | LCD IPS (antireflectie) |
| RAM-geheugen | |
|---|---|
| RAM-type | LPDDR5X |
| RAM-grootte | 16 GB |
| Processor | |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 256V-processor (12 MB cache, tot 4,80 GHz) |
| Processormerk | Intel® |
| Processormodel | Core™ Ultra 7 |
| Processornummer | 256 V |
| Kloksnelheid processor | 2,2 GHz |
| Kloksnelheid processor met Turbo Boost | 4,8 GHz |
| Cachegrootte | 12 MB |
| NPU (Neural Processing Unit) | |
| NPU TOPS (Tera Operations per seconde) | 47 |
| Totale TOPS (Tera Operations per seconde) | 47 |
Klantenrecensies van de LG gram Notebook 17Z90TL-G.AU78G, Copilot+ pc – 17 inch – Intel® Core™ Ultra 7 256V – 16 GB – 1 TB Arc™ geïntegreerde grafische kaart – Windows 11 Home