LG OLED77C57LA OLED evo TV (plat, 77 inch / 195 cm, OLED 4K, SMART TV)
- GRATIS VERZENDING VANDAAG
- 90 dagen geld-terug-garantie
- 24/7 KLANTENSERVICE
Productbeschrijving
Wat is het doel van de AI α9 Gen8 4K-processor in de LG OLED77C57LA?
van een gebalanceerde en duidelijke audioweergave.
Welke AI-functies heeft de LG OLED evo AI C5 4K Smart TV?
Hoe goed klinkt de LG OLED evo AI C5 4K Smart TV?
Is de 77-inch LG OLED77C57LA tv ook geschikt om op te gamen?
De 77-inch LG OLED77C57LA tv is ideaal om op te gamen. Met een updatesnelheid tot 144 Hz en ondersteuning voor G-Sync en AMD FreeSync kun je genieten van vloeiende gameplay zonder zichtbare tearing of lag. Functies zoals HGiG, ALLM en gkeUxM"> dir="auto"> zorgt voor een optimale weergave van HDR-content en houdt de latency laag. Game Optimizer geeft je snel toegang tot de belangrijkste beeldinstellingen, zodat je je game-ervaring direct kunt aanpassen aan je voorkeuren.
Technische gegevens
| Technische kenmerken | |
|---|---|
| Producttype | OLED evo-tv |
| Displaytechnologie | OLED evo |
| Schermdiagonaal (cm/inch) | 195 cm / 77 inch |
| Afmetingen zonder standaard (B × H × D) | 171,1 cm / 98,2 cm / 4,71 cm |
| Beeldkwaliteit | OLED 4K |
| 3D | Nee |
| HDR-type | Dolby Vision, HDR10, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Smart TV | Ja |
| Besturingssysteem | webOS |
| Synchronisatietechnologie | FreeSync en G-SYNC |
| Processor | AI α9 Gen8 4K-processor |
| Kunstmatige intelligentie | Bevat interne AI-elementen |
| Beeld | |
|---|---|
| Schermresolutie | 3.840 × 2.160 pixels |
| Native verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| LED-achtergrondverlichting | Nee |
| LED-technologie | OLED 4K-scherm |
| High Dynamic Range (HDR) | HDR10 en HLG |
| USB-opname | Ja |
Klantenrecensies van de LG OLED77C57LA OLED evo TV (plat, 77 inch / 195 cm, OLED 4K, SMART TV)