PHILIPS 43PUS8550/12 LED Ambilight TV (piatto, 43 Zoll / 108 cm, UHD 4K, SMART TV, Ambilight)
SKU N/A Category
Productbeschrijving
Welke technische kenmerken onderscheiden deze televisie?
Dankzij de UHD-beeldkwaliteit (Ultra High Definition) geniet u van haarscherpe beelden met meer dan 33 miljoen pixels. In de televisie zorgt een Pixel Precise Ultra HD-processor betrouwbaar voor de benodigde rekenkracht voor alle functies van het apparaat. Als u de televisie aan de muur wilt monteren, moet u erop letten dat deze compatibel is met de VESA-standaard 200 × 100 mm.
Hoe ontvangt het apparaat tv-signalen?
Wat zijn de kenmerken van de beeldkwaliteit van deze televisie?
Welke poorten, interfaces en aansluitingen heeft de tv?
De aansluitmogelijkheden omvatten een 3,5 mm-aansluiting, een CI+-slot, een LAN-poort, een optische audio-uitgang, twee USB-poorten en drie HDMI-poorten. Dit biedt een breed scala aan verbindingsmogelijkheden. Dankzij de geïntegreerde wifi kan het apparaat met internet worden verbonden en krijgt u toegang tot diverse online diensten. Het systeem kan ook worden gekoppeld aan de bijbehorende app, waardoor navigeren bijzonder eenvoudig wordt. Streamingdiensten zoals Amazon Prime Video, DAZN, Deezer, Disney+ en Joyn zijn beschikbaar op het toestel. Daarnaast kan de Smart TV worden geïntegreerd in een smart home-systeem.
Hoe goed is de geluidsweergave?
Wat maakt deze televisie zo bijzonder?
Dolby Atmos creëert cinematisch geluid
Ontdek de fijnste details met pixelprecisie.
Er zijn tv's. En dan is er Ambilight TV.
Kies uit verschillende formaten
Een klein scherm van 109 cm (43") of een indrukwekkend scherm van 216 cm (85"). En alles daartussenin. Het idee is om een ​​bredere selectie te creëren, zodat uw tv perfect past. Met zes verschillende formaten om uit te kiezen, kunt u de perfecte tv voor uw huis selecteren.
Aansluitingen van de gameconsole
Krijg nog sneller toegang tot content met Titan OS
DTS:X voor een indrukwekkende 3D-audio-ervaring
Eenvoudige verbinding met uw smart home-netwerk
Technische kenmerken
ProducttypeAmbilight LED-tv
DisplaytechnologieDirect LED
Schermdiagonaal (cm/inch)108 cm / 43 inch
Afmetingen zonder standaard (B x H x D)958 mm / 563 mm / 87 mm
BeeldkwaliteitUHD 4K
HDR-typeHDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG)
Smart TVJa
BesturingssysteemTitan OS
ProcessorPixel Precise Ultra HD
AI-functiesAI-verbeterde graphics, beeld- en videoverwerking, AI-verbeterde HDR (High Dynamic Range)
Kunstmatige intelligentieBevat interne AI-elementen
Beeld
Schermresolutie3.840 × 2.160 pixels
Beeldfrequentie60 Hz
Native verversingssnelheid60 Hz